Zamów lalkęPersonalizowana

Wybierz body

Cena 260 PLN
Załącz zdjęcie
Dane kontaktowe
Lalka potrzebna na

Twoje zgłoszenie jest przesyłane

Twoje zgłoszenie zostało przesłane

Kolekcje lalek Laloushka dzielą się na:

Lalki Laloushka Kids
Lalki Laloushka Kids mają 42 cm wysokości i przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 lat. Wszystkie są szyte ręcznie z bawełny z domieszką poliestru. Wypełnienie stanowi ekologiczna wata, natomiast pozostałe elementy jak włosy czy ubranie są wykonane z materiałów dostosowanych do potrzeb projektu. Wszystkie lalki dziecięce można ubierać i rozbierać, niektóre można także czesać (nie należy ich natomiast prać w pralce), można je czyścić, najlepiej mokrymi chusteczkami dla niemowląt.


Ubranka dla lalek Laloushka Kids
To oczywiście propozycja dla właścicielek Laloushek Kids. Ubranka pasują na lalki z tej kolekcji, czyli o wysokości 42 cm. Do wyboru mamy wiele kompletów ubranek na każdą okazję i na każdą porę roku - piżamki, kostiumy kąpielowe, ubrania na wiosnę, lato, jesień, zimę, na dyskotekę i na imieniny do cioci:) Lalki Laloushka są zawsze modnie ubrane - podobają się nie tylko najmłodszym fashionistkom, ale także ich mamom.  


 

 

Przytulanki
Dla naszych najmłodszych fanów mamy w ofercie cudownie miłe przytulanki - poduszki (większa to Podoushka, a mniejsza to Podousia) i przytulanki Doushki dla dziewczynek i chłopców. Uszyte z bardzo przyjemnego aksamitu, mięciutkie i milutkie, nie można się z nimi rozstać nawet na chwilę. Są w rozmiarach w sam raz do przewożenia ze sobą, czy w samochodzie, czy w pociągu - spokojnie można je zabrać na leżakowanie do przedszkola. Wiele mam kupuje je do wózków, wtedy towarzyszą dzieciom już od narodzin.

 


Produkty na specjalne zamówienie
Nasze przytulanki i lalki możemy dostosować do indywidualnych zamówień. Jesteśmy w stanie wykonać przytulanki lub poduszki w dowolnym kolorze a lalki ubrać w niestandardowe ubrania. W tej sprawie prosimy o kontakt mailowy na adres: office@laloushka.pl.