Zamów lalkęPersonalizowana

Wybierz body

Cena 260 PLN
Załącz zdjęcie
Dane kontaktowe
Lalka potrzebna na

Twoje zgłoszenie jest przesyłane

Twoje zgłoszenie zostało przesłane

Dla mediów

Lalki kolekcjonerskie Laloushka są produktem ekskluzywnym, niepowtarzalnym i woróżniającym się jakością. Laloushki to, jak dumnie deklaruje metka, „Najlepiej Ubrane Lale w Mieście“. Powstają z fascynacji modą, krawiectwem i tkaniną. To małe gwiazdy: luksusowe, kolorowe i nieznoszące nudy. Każda z nich jest inna, mają odrębny styl i charakter.

– Wszystkie lalki produkowane są ręcznie. Ten unikalny koncept handmade oraz jedyny w swoim rodzaju pomysł na personalizację czynią je produktem wyjątkowym. To modny gadżet idealny na prezent z takich okazji jak ślub, urodziny, czy walentynkowe wyznanie miłości – podkreśla Marta Kieślowska-Hryniak, projektantka lalek Laloushka.

Lalki, zależnie od kreacji w jaką są ubrane, a także od swojego przeznaczenia podzielone zostały na zamknięte kolekcje. Nowością jest kolekcja lalek dla dzieci od 3 lat „Laloushka Kids”, na którą składa się 31 lalek i 30 kompletów ubranek.
– Tworząc tę kolekcję, myślałam przede wszystkim o moich trzech córeczkach – żartuje Marta Kieślowska-Hryniak – Mają 5, 10 i 11 lat i są, jak mi się wydaje, idealnym odbiorcą naszych lalek. Nie chcą już bawić się różowymi plastikowymi Barbie, uwielbiają modę i nowoczesny design. Dlatego Laloushka Kids jest dla nich, i innych dziewczynek w ich wieku, idealną propozycją.
Laloushki Kids to jednak nie tylko modnie ubrane lalki, to także dżokejki, baletnice, murzynki w etnicznych strojach, Japonka w kimono czy Hinduska.
Poza kolekcją Kids, firma oferuje popularne już dziś lalki personalizowane, zarówno w wersji dla dorosłych jak i dla dzieci. Na stronie www.laloushka.pl w zakładce „Galeria” znajdziecie Państwo dziesiątki zdjęć Laloushek personalizowanych, które od czterech lat powstają w pracowni firmy. Są wśród nich osoby prywatne, ale również polskie gwiazdy showbiznesu (z kolekcji dla TVP1), oraz polscy i zagraniczni projektanci (min kolekcja dla magazynu Glamour, oraz kolekcja dla londyńskiego butiku Browns Fashion).
– Jestem otwarta na współpracę z redakcjami magazynów modowych – mówi projektantka – chętnie stworzę personalizowane lalki ilustrujące na przykład projektantów pojawiających się na rynku nowych zapachów. Wyobrażam sobie także lalki prezentujące główne trendy sezonu, lub na przykład zodiakalne Laloushki jako bohaterki rubryki z horoskopami.

Wyróżnienia i wystawy:

lalki Laloushka zostały tytułem MUST HAVE podczas Międzynarodowego Festiwalu Designu, który odbył się w październiku ’12 w Łodzi. Wzieły one także udział w wystawach: „Kobiety Kobietom“ w concept store Horn&More, „Dziecinada, polski design dla dzieci“, w wystawie „MUST HAVE“ towarzyszącej festiwalowi a także „W Dobrej Formie“ odywającej się w warszawskiej Bibiotece Narodowej. W grudniu 2013 roku w Kieleckim Centrum Kultury (galeria Winda) odbyła się indywidualna wystawa projektów Marty Keślowskiej-Hryniak dla firmy Laloushka pod tytułem „Moda w kinie, największe kreacje“. Na wystawę złożyło się 20 lalek portretujących wielkie aktorki w niezapomnianych strojach, które na zawsze zaistniały nie tylko w języku fimowym, ale wpłynęły także na historię mody, stały się punktem odniesienia i inspiracją dla fashionistów na całym świecie.
Laloushka wzięła także udział w akcji Unicefu projektując cztery unikatowe Laloushki etno, a w marcu 2013 była także twarzą wydarzenia w Galerii Łodzkiej pt “Doll House, wiosenna moda spod igły”.

– Swoją propozycję kierujemy głównie do osób szukających niestandardowych form ekspresji i wyróżniających się. Do ludzi, których interesuje moda, design i nowe trendy. Do tych, którzy są estetami ceniącymi unikalnośc i jakość. Zarówno do kobiet jak i mężczyzn (23 – 50 lat) – mówi Monika Barłowska, wspólwłaścicielka i dyrektor marketingu Laloushka.pl.

W sklepie internetowym dostępnych jest około 40 modeli lalek i breloków, 30 modeli ubranek, a także wiele zdjęć lalek personalizowanych uszytych za indywidualne zamówienia, których kolekcja powiększa się codziennie. Lalki do kupienia w eleganckim pudełku i z dostawą do domu.

Laloushka.pl jest portalem internetowym inspirowanym przez modę, lifestyle i design.
Firma jest producentem lalek kolekcjonerskich wytwarzanych ręcznie i personalizowanych.