Zamów lalkęPersonalizowana

Wybierz body

Cena 260 PLN
Załącz zdjęcie
Dane kontaktowe
Lalka potrzebna na

Twoje zgłoszenie jest przesyłane

Twoje zgłoszenie zostało przesłane

Kim jesteśmy?

Laloushka powstała w 2010 roku w Warszawie. Firmę założyły Marta Kieślowska-Hryniak i Agnieszka Niezgoda, to właśnie wtedy uszyta została pierwsza personalizowana Laloushka.  Dziś firmę, już bez Agnieszki, prowadzą Marta Kieślowska-Hryniak z dwiema przyjaciółkami z liceum, Anną Żarską i Moniką Barłowską. Dwadzieścia lat temu chodziły do jednej klasy, dziś wspólnie zajmują się sprawami firmy.

Marta Kieślowska-Hryniak, 41 lat, to współwłaścicielka Laloushki i projektantka. Z zawodu historyk sztuki i dziennikarka, pasjonatka mody. Mama Zosi (11 Lat), Neli (10 lat) i Ireny (5 lat).


Anna Żarska, 41 lat, współwłaścicielka Laloushki, odpowiadzialna za sprzedaż. Z wykształcenia prawnik, zakochała się w Laloushkach od pierwszego wejrzenia. Mama trzech dziewczynek: Hani (16 lat), Zuzi (14 lat) i Julii (7 lat).

Monika Barłowska, 41 lat, także współwłaścicielka Laloushki, marketing menager. Skończyła Zarządzanie i Marketing na SGH, mama Zosi (11 lat) i Jasia (9 lat). Największa kolekcjonerka lalek Laloushka, ma ich w domu ponad 20.